British cattery
 Felpati Gatti 

+420776038635

Chceme koťátko

Pokud máte zájem o koťátko z naší chovatelské stanice, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat. Ocenili bychom i určité informace od Vás: jaké máte zkušenosti s péčí o domácího mazlíčka, zda nějakého mazlíčka již vlastníte, zda si představujeme koťátko k dětem, o jaké kotě máte zájem a jaké s ním máte plány (mazlíček, chov, výstavy). Tyto informace nám pomohou při vybíraní koťátka s vhodnou povahou právě pro Vás.

Pro naše koťátka chceme najít hodné a milující majitele, kteří se o ně budou dobře starat a uvědomují si, že si pořizují živého tvora, který má své potřeby. Moc si přejeme, aby se ve svých nových domovech měla dobře.

S novými majiteli chceme i nadále zůstat v kontaktu a sledovat, jak naše koťátka rostou :-)

Před samotným pořízením je potřeba si uvědomit, že kočička je živý tvor, který má své potřeby a také city a nelze s ní zacházet jako s hračkou. Při dobré péči a zdraví nám může dělat radost i 15-20 let.

Rychlé rozhodování není na místě, koupi kotěte je dobré dobře promyslet. Zkuste si zodpovědět na otázky:

= máte dostatek času se kočičce věnovat?

= máte zajištěné spolehlivé hlídání v případě dovolených, služebních cest?

= počítáte s tím, že kočka občas líná a její chlupy tak budou všude?

= dokážete kočce dlouhodobě zajistit kvalitní stravu a veterinární péči?

= máte ověřeno, že nikdo z Vaší rodiny nemá alergii na kočičí srst?

= jste ochotní přizpůsobit svůj byt novému členu rodiny (zabezpečit okna proti vypadnutí, odstranit z domácnosti pro kočku jedovaté pokojové rostliny, najít vhodné místo pro kočičí škrabadlo, WC,...) ?

Jestliže, jste na otázky odpověděli ANO, tak nás neváhejte kontaktovat :-)